Tablet + tablica do rysowania światłem B1 5901130092499 Hobby Art Warszawa

Tablet + tablica do rysowania światłem B1

Nr produktu: 5901130092499Dostępność: Wysyłka 1 dzień

32,90

Zapytaj o produkt

Lekki i wytrzymały tablet - znikopis do nauki pisania i rysowania z dodatkową tablicą do rysowania światłem na odwrocie urządzenia. Zestaw zawiera długopis - latarkę do rysowania światłem oraz szablon z motywami dinozaurów które widoczne będą po naświetleniu ich na powierzchni tablicy. Po kilku sekundach obrazek znika i można rozpoczynać zabawę od nowa.

Tablet można używać zarówno w domu jak i w podróży, tworzyć, pisać i rysować a następnie jednym przyciskiem usunąć zapis. Bardzo czuła matryca umożliwia dziecku pisanie dołączonym do zestawu rysikiem dokładnie tak, jak ołówkiem. Grubość linii może być dostosowana w zależności od siły nacisku. Tablet posiada blokadę zabezpieczającą przed przypadkowym usunięciem rysunku. Znikopis do złudzenia przypomina tablet, dzięki czemu może być pomocny przy próbie odzwyczajenia najmłodszych użytkowników od urządzeń elektronicznych. Tablet o matrycy 8 cali, zielony. Bateria CR2016 w zestawie.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.

Zamknij