Melissa&Doug On The Go WATER WOW Malowanie Wodą Wielokrotnego Użytku ŚCIEŻKI PRZYGODOWE 40174  000772401746

Melissa&Doug On The Go WATER WOW Malowanie

Nr produktu: 000772401746Dostępność: Wysyłka 1 dzień

44,90

Zapytaj o produkt

Melissa&Doug - On The Go - WATER WOW - Malowanie Wodą - Wielokrotnego Użytku - ŚCIEŻKI PRZYGODOWE - 40174

Malowanie, wysychanie, znikanie, malowanie... i tak bez końca! Czysto, starannie, wygodnie! Magiczna, wodna kolorowanka, która zachwyca małych artystów, a wśród dorosłych wzbudza uznanie. Jak to działa?

Twarda książeczka zawiera cztery rysunki oraz pędzelkowy pisak. Wlewamy do niego czystą wodę, zakręcamy i zaczynamy wodne malunki! W tym zestawie tematem rysunków jest przygoda! Czas odkryć fantastyczne przygodowe ścieżki. Prezentowany komplet przeznaczony jest dla dzieci powyżej 5 roku życia. Zadaniem dziecka będzie, oprócz pokolorowania obrazka, znalezienie na nim ukrytych elementów, których nie widać gdy ilustracja jest czarno-biała. Przygodowe ścieżki to komplet, w którym odnajdziemy postaci smoków, piratów, kosmonautów. Każdy obrazek po pokolorowaniu tworzy drogę do kolejnych przygód. To naprawdę przyjemne i kreatywne zadanie -  podczas tej twórczej pracy, kolory pojawiają się stopniowo same pod wpływem wody.


Uwaga! Kiedy kartonik z malunkiem wysycha, kolory znikają, obrazki stają się znów czarno-białe i na powrót gotowe do malowania! Prawdziwa kolorowanka wielokrotnego użytku!


Forma, wielkość oraz jakość wodnej kolorowanki sprawia, że możemy zabrać ją po prostu wszędzie. Mieści się nawet w damskiej torebce, zaś dzięki twardej oprawie malowanie jest możliwe nawet "na kolanie", w samochodzie, kolejce do lekarza lub innych mało zabawowych miejscach. Sprawdzona i pokochana przez setki małych klientów naszego sklepu! Cieszy, bawi i dostarcza sporych emocji, o plastycznym rozwoju nie zapominając. Efekt końcowy malowania jest zawsze ładny i staranny co jest dodatkowo motywujące dla małych artystów, którzy chętniej wracają do tego typu plastycznych zabaw.

 

Zestaw zawiera:
-  pędzelek - 1 szt.
-  książeczka do malowania wodą - 1 szt.

 

Wiek dziecka: 5+
Ilość elementów: 2
Nr katalogowy: 40174
Producent: Melissa & Doug
Wymiary opakowania: wys. 26 cm x szer. 15 cm x gł. 0,5 cm

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.

Zamknij