Maszyna do tkania robienia na drutach zestaw nici 5903039736832 hobby art

Maszyna do tkania robienia na drutach zestaw

Nr produktu: 5903039736832Dostępność: Wysyłka 1 dzień

69,90

Zapytaj o produkt

Wyrażanie siebie – tworzenie własnych akcesoriów pozwala dziecku na wyrażenie siebie w kreatywny sposób.
Rozwój umiejętności – nawlekanie włóczki oraz obsługiwanie maszyny poprawi zdolności manuale dziecka.
Kolorowe włóczki – aż 5 różnych kolorów włóczki z pewnością ułatwi stworzenie pięknych akcesoriów.
Łatwa obsługa – wystarczy włóczkę nawlec na maszynę i następnie wprowadzić ją w ruch.

Dziecięca maszynka do tkania robienia na drutach zestaw

❤️ Moda na ubrania zrobione na szydełku czy drutach panuje już od dłuższego czasu. I nie ma w tym nic dziwnego, takie własnoręczne robienie ubrań to doskonała okazja, na wyrażenie siebie poprzez swój ubiór. Dodatkowo stworzenie własnej czapki czy szalika z pewnością jest wielkim osiągnięciem.

❤️ Jednak przyrządy, takie jak ostre igły, duże druty mogą być dosyć niebezpieczne, aby dać je dzieciom. Na szczęście jest na to sposób! Dziecięca maszyna do robienia na drutach!

Liczne akcesoria - włóczki, szydełko, igła

❤️ Ale niech nie zwiedzie Cię nazwa – mimo że produkt jest przeznaczony dla dzieci i jest dla nich całkowicie bezpieczny, to nadal jest w pełni funkcjonalnym przyrządem, na którym można stworzyć piękne ubrania i dodatki!

☑️ Poza maszyną w zestawie znajdują się również inne niezbędne akcesoria – włóczka w 5 kolorach (niebieski, biały, żółty, jasny różowy i ciemny różowy), szydełko oraz plastikowa igła z dużym oczkiem! Czyli krótko mówiąc – kompletny zestaw do robienia na drutach!

Rozwój zdolności manualnych

☑️ Korzystanie z maszyny pozwoli na rozwinięcie zdolności manualnych – zaplatanie włóczki, ruszanie kołem za pomocą rączki oraz kontrolowanie szybkości dziergania wpłynie zarówno na koordynację wzrokowo-ruchową, precyzję palców i dłoni, ale także nauczy samodzielności.

☑️ A wymyślanie nowych sposobów na wykorzystanie maszyny i tworzenie coraz to bardziej fantazyjnych dzieł wpłynie na wyobraźnię. 

Pozwoli również dzieciom na wyrażenie siebie w sposób jak najbardziej oryginalny – z pewnością nikt nie będzie miał takiego samego szalika!

☑️ Zawartość zestawu:

Maszyna do tkania
Dodatkowe elementy do podstawy
Włóczka w 5 kolorach
Szydełko
Plastikowa igła

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.

Zamknij