KOLOROWANKA WODNA WATER WOW! KOSMOS 000772401784

KOLOROWANKA WODNA WATER WOW! KOSMOS

Nr produktu: 000772401784Dostępność: Wysyłka 1 dzień

44,90

Zapytaj o produkt

Water Wow Kosmos Wielorazowa Kolorowanka do malowania wodą Melissa and Doug 3+

Malowanie jeszcze nigdy nie było takie proste! Bez bałaganu, bez temperowania kredek, bez rozkładania farb. Wystarczy pisak napelniony wodą, kolorowanka Water Wow Kosmos  i gotowe!

OPIS:

Wielorazowa kolorowanka z 4 stronami i specjalnym pędzelkiem, do którego można wlać wodę
W książeczce są 4 strony z obrazkami przedstawiającymi obrazki z tematyką kosmiczną - satelity, rakietę, lądowanie na Księżycu i stacja kosmiczna
Po pomalowaniu magicznym pisakiem z wodą na obrazkach pojawiają się kolory oraz ukryte elementy, które należy odszukać na obrazku.
Obrazki można malować ponownie po wyschnięciu (czas schnięcia to kilkanaście minut).
Książka sprawia wiele radości - na początku biało szare strony po każdym pociągnięciu pisakiem wypełniownym wodą, pokrywają się kolorami. Gdy dziecko już pomaluje całą stronę - ujrzy to co do tej pory było ukryte lub mało widoczne - obrazek - niespodziankę.
Czas spędzony z kolorowanką można traktować jako wstęp do nauki pisania - podczas zabawy dziecko może ćwiczyć umiejetność trzymania pióra oraz doskonalic pozostałe umięjętności motoryczne
Książeczka jest bardzo wygodna w użyciu - kartki są umocowane na kółeczkach i wygodnie się obracają, książka jest sztywna i ma poręczny rozmiar - idealna na podróż.
Wymiary: 25 x 15 x 1,27cm
Wiek: 3+

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.

Zamknij